logo4
درباره ما
3d-wallpaper-print-01-1030x818
درباره ما

در زیبایی بخشیدن به بهبود زندگی خود شریک شوید

شرکت وستا با هدف تولید محصولات با کیفیت و متنوع در سطح بین‌المللی در سال ۱۳۷۸ شروع به فعالیت نموده است که با تلاش بی وقفه کلیه پرسنل تا امروز موفق به دستیابی به هدف خود شده است.از جمله این محصولات می توان به تولید گالینگور در انواع طرح ها و رنگ ها مختلف که برای اولین بار در ایران تولید شد اشاره نمود.در چند سال گذشته نیز کاغذ پوستر دیواری هم به مجموعه کالاهای شرکت اضافه شده است.با توجه به کیفیت منطبق بر بازارهای بین المللی این مجموعه توانسته نیاز این کالاها را در کشور تامین نماید بطوریکه واردات آنها بسیار محدود شده است.این مجموعه تمامی تلاش خود را جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مصرف کنندگان خواهد کرد.

خدمات ما
خدماتی که ما ارائه می کنیم

شرکت وستا با هدف تولید محصولات با کیفیت و متنوع در سطح بین‌المللی در سال ۱۳۷۸ شروع به فعالیت نموده است که با تلاش بی وقفه کلیه پرسنل تا امروز موفق به دستیابی به هدف خود شده است

طراحی پوستر دیواری

سوال بیشتر مردم در مورد تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستر دیواری با کاغذ دیواری معمولی است. اولین تفاوت زیبایی بیش از حد پوستر دیواری است و در همه دیوارها و قسمت های خانه نمی‌توان استفاده کرد. پوستر دیواری معمولا یک طرح زیبا و منحصر به فرد است اما کاغد دیواری یک طرح تکراری برای همه دیوارهاست. از لحاظ جنس هم اکثر کاغذ دیواری های سه بعدی یا همان پوستر دیواری قابل شستشو هستند و مقاومت بالایی دارند.

 
طراحی گالینگور

این نوع صحافی خیلی در میان دانشجویان معروف است چون بیشتر جلد پایان نامه ها از این جنس می‌باشد. البته صحافی گالینگور در خیلی از شرکت‌ها و سازمان ها به علت مقاومت و استحکام و ماندگاری زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. جلد این صحافی ها جنس های متفاوتی دارد و روکش نهایی روی جلد معمولاً گالینگور است. این جلدها در رنگ‌ها و طرح های گوناگون وجود دارند و شما می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. لوگو یا برند شما هم می‌تواند بصورت طلاکوب یا نقره کوب روی جلد گالینگور حک شود.

 
وبلاگ
با وبلاگ ما دانش خود را افزایش دهید
صحافی در بازار ایران انواع مختلفی داشته که هر کدام دارای ويژگی های خاص خود می باشند و بر…